АКТИВЕН ОДМОР НА ПЕЛИСТЕР - ЛЕТО 2017

ПЕШАЧЕЊЕ ВО ПРИРОДА – ПЛАНИНАРЕЊЕ – АЛПИНИЗАМ – ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИЗАМ

Саемски попуст од 20 % попуст за навремена и рана резервација најдоцна до 31.05.2017 година

aktiven odmor na pelister

  • Саемски попуст од 20 % попуст за навремена и рана резервација најдоцна до 31.05.2017 година
  • Летување на Пелистер во хотелот Молика
  • Попустот се пресметува од редовните цени и услуги согласно официјалниот ценовник на ЕЛЕМ ТУРС ДООЕЛ Скопје , Подружница Молика Битола  за  2017 година.
  • Планински одмор , рекреација и спортување  во прекрасната моликова шума на Пелистер
  • Користење на пешачките, планинарските, алпинистичките и велосипедските патеки во туристичко – рекреативната зона на Националниот парк Пелистер

Контакт и резервации :

  • Тел:+ 389 47 229 406
  • + 389 75 495 725
  • Е-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Хотел Молика  
Национален Парк Пелистер Битола

Save

contentmap_module